Urządzamy własne mieszkanie

Urządzamy własne mieszkanie

Urządzając własne lokum zwracamy uwagę na różne rzeczy, jednak właściwie dla wszystkich wspólna będzie dbałość o szczegóły. Być może najistotniejszy będzie dla nas wygląd okien, może kolor ścian, może panele podłogowe z rysunkiem drewna, który trafia w nasz gust – nie ma uniwersalnej reguły.

Drewniana-podłoga-i-rustykalne-meble-w-sypialni
Co więcej każdy ma inne poczucie estetyki – listwy, które dla jednego będą stanowiły szczyt kunsztu, dla innego okażą się kiczowate. Jedni będą marzyć o tym, żeby zamontować marmurowe podłogi, dla innych będzie to zbytnia ekstrawagancja i wyrzucanie pieniędzy w błoto.
Każdy chciałby jednak, aby wnętrze oddawało w jakiś sposób naszą osobowość, abyśmy czuli się w nim dobrze i swojsko. Dawno już przestałem dziwić się ludziom, którzy całe godziny spędzają na wędrówkach pośród półek marketów budowlanych, nieustannie porównując poszczególne elementy, dyskutując nad wyższością jednego typu materiałów nad drugim i szukając nowych inspiracji. Sam czasami lubię urządzać własny dom w myślach. Niestety na wcielenie tych myśli w życie nie mam na razie pieniędzy.

http://komfiro.pl/

0 comments on “Urządzamy własne mieszkanieAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *