Etykiety samoprzylepne do drukarek – najlepsze kształty i rodzaje zastosowanego kleju

Etykiety samoprzylepne do drukarek – najlepsze kształty i rodzaje zastosowanego kleju

Folia samoprzylepna do drukarek idealnie sprawdzi się przy produkcji wszelkiego rodzaju etykiet o bardzo różnorodnym przeznaczeniu. Aby jednak etykiety były nie tylko funkcjonalne i estetyczne należy pamiętać o tym, jakimi kryteriami zawsze warto się kierować wybierając folie samoprzylepne, jakie w takich etykietach zostaną zastosowane. 

Najlepsze kształty etykiet
Standardowe etykiety powstają na kształcie prostokąta, zatem nie ma się co dziwić, że zdecydowana większość samoprzylepnych folii przeznaczonych do drukarek ma taki właśnie kształt. Oczywiście to, że standardowym kształtem etykiet jest prostokąt nie oznacza, że nie mogą być one tworzone również i w innych formach czy kształtach (za te poza prostokąt po które sięga się najczęściej mają kształt elipsy, koła, posiadają pofalowane brzegi itd.). Etykiety mogą być produkowane w różnych kształtach, zależnie od potrzeb. 

Jaki klej sprawdzi się najlepiej? 
Folie samoprzylepne produkowane są przy użyciu tak naprawdę trzech rodzai klejów:
-kleju zwykłego,
-kleju łatwolepnego, 
-kleju mocnego.
Zastosowanie folii z odpowiednim rodzajem kleju do zadruku etykiety zależy przede wszystkim od tego, czy zastosowana będzie ona w warunkach sprzyjających jej odklejeniu się. Zupełnie inny klej będzie musiał być użyty przy trwałym przyklejeniu etykiety do przedmiotu, a zupełnie inny, gdy etykieta ta na danym przedmiocie ma się znaleźć jedynie na chwilę. Niezależnie jednak od typu kleju, wszystkie z nich najlepiej będą się sprawdzały na płaskiej, pozbawionej zbytnich nierówności powierzchni.

Naszą ofertę znajdziesz tutaj:

https://swiatetykiet24.pl/folie-do-drukarek

0 comments on “Etykiety samoprzylepne do drukarek – najlepsze kształty i rodzaje zastosowanego klejuAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *