Higieniczne aspekty wózka do brudnej bielizny

Higieniczne aspekty wózka do brudnej bielizny

W naszym asortymencie wózków przeznaczonych do przewożenia brudnej bielizny, stawiamy na higienę i bezpieczeństwo otoczenia. Dlatego oferowane przez nas rozwiązania są tak zoptymalizowane, by jak najlepiej odseparować przewożony asortyment.

Mocna konstrukcja

Nasze wózki do bielizny brudnej charakteryzują się mocną, przylegającą konstrukcją. To dzięki niej brudne produkty można łatwo odseparować od otoczenia. Całość jest podkreślona przez charakterystyczny rodzaj zamknięć, gwarantujących maksymalną szczelność. Jeśli dodamy, że wózki te są wykonane z nowatorskich i trwałych materiałów, otrzymamy produkt w pełni higieniczny i bezpieczny.

Nowatorski system zamknięć

Profesjonalnie wykonany, higieniczny wózek do brudnej bielizny, powinien posiadać specjalny pedał, który pozwoli na szybkie otwieranie pokrywy, bez konieczności dotykania jej rękami. Takie rozwiązanie nie dość, że jest w pełni higieniczne, to jeszcze zapewnia maksymalny komfort pracy osobie wykorzystującej ten zestaw podczas pracy.

Łatwość w czyszczeniu

Dobrej jakości wózki na bieliznę brudną są przede wszystkim proste w czyszczeniu. Jak to możliwe? Oczywiście dzięki wprowadzonym materiałom. Zasadą tą objęliśmy również produkty, które znajdują się w naszym asortymencie. Dlatego też stawiamy na rozwiązania, które wyprodukowano ze specjalnej, chromowanej stali, bądź też z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego.

System modułowy

W celu zwiększenia wydajności i efektywności pracy, producenci projektujący wózki na bieliznę coraz częściej stawiają na konstrukcje modułowe. I właśnie dlatego przede wszystkim one znajdują się w naszym asortymencie. Dzięki możliwości rozbudowy, możliwości wózków można dodatkowo rozszerzać o kolejne funkcjonalności.

Nasze wózki do brudnej bielizny to higieniczne, praktyczne i ergonomiczne produkty, które zapewniają maksimum ochrony przed brudem i skutecznie odseparowują zawartość wózka od otoczenia. Sprawdzą się one nie tylko w hotelach, ale również w innych budynkach, w których higiena jest równie ważna.

Więcej dowiesz się na: https://euro-mop.pl