Tapety do łazienki winylowe czy papierowe?

Zastanawiasz się nad tapetą w łazience, ale masz wątpliwości co do trwałości tego rozwiązania? Rzeczywiście, wybór tradycyjnej, papierowej tapety nie byłby dobrym rozwiązaniem w przypadku tak wymagającego pomieszczenia, jak łazienka. Standardowa tapeta szybko zaczęłaby odklejać się od ściany, z uwagi na panującą w pomieszczeniu wilgoć. Na szczęście, jakiś czas temu, do sklepów z wyposażeniem wnętrz, trafiły tapety do łazienki winylowe. Czym różnią się od standardowych tapet?

Tapety do łazienki winylowe posiadają dodatkową warstwę ochronną – wykonaną z winylu. Dzięki temu, właściwa warstwa, wykonana z papieru, nie jest narażona na szkodliwe działanie wody, która mogłaby spowodować odklejanie się tapety od ściany. Dodatkowo, tapety do łazienki winylowe możemy czyścić bez obaw o zniszczenie i późniejsze odklejanie się od ściany, co ma bardzo duże znaczenie w tego typu pomieszczeniach, z uwagi na duże ryzyko zabrudzenia.

Tapety do łazienki winylowe znajdziesz zarówno w większych sieciach sklepów budowlanych, jak i w sklepach online, a ich ceny mogą się od siebie znacząco różnić.

0 comments on “Tapety do łazienki winylowe czy papierowe?Add yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *