Skonfiguruj swoją kuchnię

Jeżeli zachwyciła Cię kuchnia z asortymentu Abra Meble, nie czekaj, tylko wykorzystaj internetowy konfigurator i sprawdź, jak będzie się prezentować w Twoim wnętrzu. Najlepsze pomysły na planie mogą wyglądać i funkcjonować zupełnie inaczej niż w rzeczywistości. Zanim dokonasz inwestycji w wymarzoną kuchnię, przekonaj się co możesz udoskonalić, dodać lub zmienić, aby Twoja wizja sprawdziła się jak najlepiej.  

Konfiguracja kuchni z Abra Meble

Korzystanie z aplikacji online nie jest skomplikowane, a może znacząco ułatwić Państwu wybór potrzebnych mebli i akcesoriów. Konfiguracja kuchni przebiega w kilku prostych krokach – po pierwsze podajemy wymiary kuchni, uwzględniając przy tym wysokość sufitu oraz kształt pomieszczenia. Następnie siadamy wygodnie przed komputerem i bez zbędnej presji, możemy próbnie wybrać meble, manipulować ich położeniem, kolorem, rodzajem wykończenia oraz sprawdzić jak wyglądają w zestawieniu z płytkami, akcesoriami i innymi dodatkami.

Jeżeli poświęci się na nią nieco czasu, konfiguracja kuchni online może stanowić znakomity plan, z którym udamy się do salonu meblowego. Sprawdzi się także jako kompletna lista zakupów, jeżeli planujemy zamówić kuchnię przez Internet. Dostosujesz wymarzoną kuchnię dokładnie do swoich wymogów.

Różnorodność dostępnych modeli sprawia, że wybór jest bardzo wszechstronny. Same meble można dopasować do stylu konkretnego wnętrza lub też zdać się na ich uniwersalny i klasycznie elegancki design. Drewniane fronty sprawdzą się dla wszystkich miłośników tradycyjnych wnętrz, ale zestawione z nowoczesnymi, prostymi kafelkami i metalowymi dodatkami, ozdobią każdą kuchnię. Błyszczące, akrylowe wykończenie nada lekkości i przestronności mniejszej przestrzeni, ale znakomicie dopełni także otwartą kuchnię połączoną z minimalistycznym salonem.

Zabudowa jest bardzo funkcjonalna, dzięki zastosowaniu pojemnych szafek i szuflad, a dodatkowym atutem jest wyposażenie zawiasów w blokadę gwarantującą ciche domykanie się drzwi szafek. Konfiguracja kuchni pozwoli Ci urzeczywistnić marzenia o nowoczesnym wystroju.

0 comments on “Skonfiguruj swoją kuchnięAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *