Rowery Kross Hexagon a… hydroforming

Rowery Kross Hexagon a… hydroforming

Rowery Kross Hexagon, które są dostępne w naszej ofercie, bardzo często są wykonane w oparciu o technologię hydroformingu, czyli mówiąc inaczej – formowania wodą pod dużym ciśnieniem.

Technologia ta, ze względu na swoją specyfikę, ma bardzo dużo zalet. Oto kilka argumentów przemawiających za słusznością zakupu takich właśnie rowerów.

Spoistość konstrukcji

Formowanie wodą jest metodą bardzo istotną z punktu widzenia spoistości konstrukcji roweru. Dlaczego? Ponieważ w jej wyniku nie dochodzi do osłabienia struktury tworzywa, lecz do jego uformowania. I właśnie dzięki temu, konstrukcja jednośladu jest o wiele bardziej stabilna, co ma znaczenie zwłaszcza podczas gwałtownej, dynamicznej jazdy.

Dokładność wymiarowania

Kolejnym argumentem przemawiającym za rozszerzeniem naszej oferty o rowery Kross Hexagon (formowane wodą), jest niezwykle duża dokładność ich wykonania. Ze względu na fakt, że hydroforming polega na dociśnięciu kształtowanego tworzywa do odpowiednich matryc za pomocą wody, wykonane w ten sposób elementy są w pełni zgodne z przyjętym projektem.

Jeden proces, jeden element

Rowery Kross Hexagon, które znalazły się w naszej ofercie, mają jeszcze jedną, bardzo istotną zaletę. Wszystkie elementy, jakie wchodzą w skład ich ramy, są doskonale dopasowane do siebie. Jest to zasługą wprowadzenia wspomnianej technologii, która umożliwia wykonanie bardzo złożonych i różnorodnych elementów za pomocą jednej czynności (matrycy).

Podsumowując, wprowadzenie do naszej oferty rowerów Kross Hexagon było podyktowane chęcią wprowadzenia na rynek jednośladów o mocnej, zwartej, stabilnej i przede wszystkim – bezpiecznej konstrukcji.

Więcej dowiesz się na: https://sklep.biker-house.pl/rowery/rowery-kross.html