Smart tv, czyli inteligentny telewizor

Patrząc kilkadziesiąt lub kilkanaście lat wstecz, chyba nikt się nie spodziewał, że elektronika zdominuje współczesny świat w tak dużym stopniu. Gdzie oprócz telefonów technologia poszła najbardziej do przodu? Oczywiście mowa o nowych, inteligentych telewizorach, nazywanych smart tv.
Nasi dziadkowie cieszyli się z pierwszych czarno-białych telewizorów, nasi rodzice z kolorowych, grubych odbiorników, a nasze pokolenie może korzystać z uroków telewizora, który potrafi wiele rzeczy.
Nie potrzebujemy już pamięci usb, miliona kabli, które łatwo pomylić czy nawet pilotów do tv, które nawiasem mówiąc, bardzo łatwo się gubią.
Wystarczy twlefon, smart tv podłączony do internetu i możemy cieszyć się serialami, filmami i czym tylko chcemy. Nasz telefon bezprzewodowo łączy się z naszym smart tv, co oznacza szybki i łatwy dostęp do wszystkich funkcji. Możemy puścić szybko bajkę dziecku, poćwiczyć czy razem z najbliższymi pooglądać zdjęcia i to w technologii 4k.
Obecnie nowe technologie zalewają światowy rynek. W Polsce coraz więcej osób kupuje telewizory z funkcją smart tv, a stare przechodzą do lamusa. Ma na to wpływ ich ciągle składająca cena, dostępna dla wszystkich. Szacuje się, że za paręnaście lat, starsze modele, bez funkcji smart tv, nie będą już dostępne w żadnym ze sklepów z elektroniką.

Więcej przeczytasz tutaj: http://gametronic.com.pl/

0 comments on “Smart tv, czyli inteligentny telewizorAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *